12 Ekim 2017, Perşembe
saat: 09:50


Gezi parkında normal popülasyondan farklı bir şekilde güvercin karga serçe martı milletinden farklı bir tür var sanırım.Crak crak sesi ile papağan olabilir muhabbet kuşu olabilir henüz görmedim..
Sabahın köründe gezi parkında ne işim var dersen 9.20 de olan shengen randevuma 08.00 de geldim ve kuş popülasyonu hakkında ahkam kesmeyi kendime görev edindim.Biliyorsun biz aşağılık komplexliler heryere 1 saat önceden gider ortamı kontrol ederiz.Sanki suikaste uğrayacağız da erkenden gelip silah filan yığıyoruz ortama..
Sabahım aslında daha da erken başladı.Kendimi gezi parkında bulmama kadar olan süreç evde uyurken tepemde dönüp duran bir helikopterin pata pata pata kafamı sikmesi bu ne lan şimdi sabah sabah yinemi ihtilal oldu aq diye düşünmem ile başladı..
Sonra hatırladımki ben roman mahallesinde yaşıyorum ve buralarda peyder pey sabah namazını müteakip uyuşturucu operasyonları olur.Helikopter efendi de havadan destek verir.Bir an dam dam dam kapı çalınıp aç kapıyı narkotik diyen birileri çıkarmı acaba diye düşündüm ama evdeki tek uyuşturucu madde birkaç gün evvel kurduğum limon likörü..O da sayılmaz sanırım..
Ayrılamadım..Evet götüm yemedi..Daha doğrusu ayrıldım ama yarım saat sonra geri döndüm..Hiç sırası değilmiş..
Kurtulayım şu vize işinden..
O kuş da yeşil papağanmış..Gülhane parkından gezi parkına transfer oldu sanırım..


istanbul
hosting