12 Şubat 2018, Pazartesi
saat: 21:19


Düşük yüzdeye rağmen süper tad. Henry's son shiraz cabernet ve cadburry old jamaica rum&raising, mükemmel üçlü.

Zaman, insan icatlarının en garibi. Sabit hızla ilerleyen ve bozulup durduğunda bile, analogsa 2 kere, dijitalse 1 kere doğruyu gösterebilen bir şeye bakarak ne kadar geçtiğini anladığımızı sanıyoruz. Yazana kadar yaklaşık 40 sn geçmiş. Geçen 40 sn.nin farkında bile değildim. Bir yerim ağrıyor olsaydı muhtemelen 40sn.nin bayağı farkında olacaktım belki. Rüyada geçen 40 sn. saatler sürebilir. 20dk. içim geçince dünyaları uyumuş gibi hisseder, saatlerce uyuyup uykusuzluktan geberebilirim. Sevişerek geçen 15 dk. ile yemek yaparak geçen 15 dk. bir mi? Tabii ki değil, ama maalesef bir. Çok göreceli.

X+666 ile Y-666 iyonları (çok şeytani) birbirini nötrlerken geçen süreyle, X+6 ile Y-6 iyonlarının birbirini nötrlediği süre eşit olabilir mi? Haydi farklı ortamlarda süre bir şekilde eşitlendi, açığa çıkan enerji bir olabilir mi? Hem süre eşit, hem açığa çıkan enerji ?
*İmkansız iyonizeyşın nötrelizeyşın.

Dursa da doğru gösteren saat, elektron alıp veren iyonlar, hatta kendi dillerini geliştirip birbirlerinden daha iyi olduğunu söyleyen yapay zekalar...Hepsinin sahip olduğu ortak bir şey var. Ruh değilse de enerji, elektrik vs. neyimsonikse...

Bir tek zamanın neyimsoniği yok.

Kendi içinde ruhu/ enerjisi/ döngüsü olan her şeyin kendi içinde hiç bir neyimsoniği olmayan bir şeye endekslenmesi çok hoş.

t=zaman

Zaman gösterecek, zamanla alışırsın, zamana bırak, zaman her şeyin ilacıdır.
Bilemeyiz, vazgeçersin, vazgeç, vazgeçersen iyileşir deyince çok mu farklı oldu sanki? Evet oldu. Kelimeden tasarruf, delta t'den kar.

Okul yıllarında denklem çözmeyi severdim, iki bilinmeyenliyi aşmadığı sürece. 3 bilinmeyenliyle biraz uğraşır, ışığı göremediysem boş geçerdim.

Ardımda çok bilinmeyenli denklemler çöplüğü var, benle dolu. Bu da benden geriye kalan dengesiz.
Dengenin dengesizliğinde, denge kurmaya çalışıp, dengesini yitiren dengesiz.
Erime sıcaklığının düşüklüğüyle, donma sıcaklığının yüksekliği yüzünden dengesiz, kimyası bozuk terbiyesiz. Şeffaflık yanılgısıyla, ruhunu soyunmuş kimsesiz.

Merhaba, ben geldim. Çok konuşan ama hiç bir şey söylemeyen adam; farkedince, yanlıştan dönmeye çalışan, kazıklara alışmışlığından kıçı acımayan; ancak kıçına sokulan zeytin dallarına üzülen adam. Kim demez ki, kıçıma sokmasan iyiydi diye? Kimya bozmaya geldim.

Mmmm. Evet.
Merhaba, ben geldim. Çok konuşan ama hiç bir şey söylemeyen adam, bir kaç gündür burnu kanayan.

Merhaba, söylemiş miydim geldiğimi?

Derinlik, biraz boşluk gerektirir -erektirir -rektirir -ektirir -tirir -rir.

Bir zamana neyimsoniğim yok, bir de 5 dk. sonra öleceğimi bilsem ne yapmak isterdim sorusuna cevabım. Çok nihilist .

*Kütle numaralarını kontrol et, eşit olmayabilirler acoustic beybisi.

istanbul
hosting