11 Mayıs 2022, Salı
saat: 01:06


Bugün uzun zamandır ilk kez yurtdışından misafirim vardı. Adamla sürekli online görüşüyorduk.insan sürekli kafasını gördüğünde o görmediği kısımları kafasında otomatikman tamamlıyorsa demek, ben bu arkadaşı böyle 1,70 falan, hafif göbekli, tonton bi adam hayal ediyodum. Bugün de kanvas pantolon, spor bi gömlek, şişme yelek falan giyer heralde demiştim. Tam baba modeli.

Anacım oteline gidip arabadan indim bi baktım karşıdan bizimki geliyor neredeyse 1.90 , fit ve jilet gibi takım elbiseyle. NE giydim ben bugün diye dönüp bi kendime baktım valla. Allahtan düzgün bişeyler giymiştim. Yalnızken modum düşükse kot, tşört gittiğim düşünülürse iyi denk getirmişim, tebrik ettim kendimi.

Yarın da sabah 5.30da evden çıkıp gece 11 gibi gelcem. Yine tüm gün beraberiz.
Bugün acaip eğlendik yolda yalnız.Tesise mutlu mutlu otobandan giderken mal kutusu navigasyon birden bir yerlerden sağa dön,sola dön dedi bi anda kendimi düşük banket, dar bi yolda bi aracın arkasında tın tın giderken buldum. Bi de virajlı yol. Carplay bozuldu yolda,navigasyonu göstermemeye başladı, tutuşturdum jon'un eline dedim co-pilot sensin hadi başla. Adam aşırı geveze, bana komik bişeyler anlatırken o aracık yollarda dönmeyi söylemeyi unuttu kaybolduk falan.
Akşam tontişe iki çanta şeker getirdim hediye, pek sevindi kuşum

istanbul
hosting