23 Kasım 2022, Çarşamba
saat: 03:13


Son 2-3 haftada 6 kere götümü parmaklattım günce. En son bugün parmaklattım ama bu sefer ki bi rahatlama getirdi.

Kıl dönmesi, kolon kanseri, kolorektal kanser gibi bi sürü şüpheyle, dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi? Etiketiyle ölmeye hazırlıyordum ki kendimi, bugün parmaklayan cerrahpaşalı cerrah “bi sik olmaz bundan, bi daha apse yaparsa öyle gel” diyince evde ve tüm yurtta kestaneyi çizdirmeden bu işten sıyrılmanın bi rahatlığı geldi. Yaklaşık 2 gündür tüm kolorektal ameliyatlarını googleda izleyerek göte doydum. Eğer tedavi süreci uzun olsaydı, yılbaşında kıbrısa biletleri aldığımızdan dolayı, tüm vücuduma yayılcağını bilsem bile ertelerdim.

Aynen günce, çoluk çocuk olmayınca rızkını büyük bir huzurla yeme şehveti doğdu içime ve merit royalde çocuk rızkı yeme qeyfi ile yeni yıla giricez.

Hanımla karmaşamız devam ediyor ama ben artık onu kırmayayım diye ekstra özen gösterme konusunda kendimi frenlemeye karar verdim. “Sevgi sanatı” diye bi kitap var(konuyu buraya bağlicam), yarın gül’ün doğum günü bizde kutlayalım diye davet ettk. Gül 2 yıldır falan evli ve çocuklu bi adamla aşşırı aşşağılandığı bi ilişki yaşıyor. Ne desem durduramıyorum. Aşk sanıyo falan, bi de dönüp sen de toksik ilişki yaşadın diye kendini vicdanen aklamaya çalışıyor. Geçen en son biraz fazla yükselip “bedava metreslik yapıyon” dedim. Çünkü heriften bi kuruş fayda da görmüyo mnkym. “Sen dünyanın en iyi metresisin çünkü 1 gram fayda sağlamıyon, dünyadaki bütün erkeklerinin hayalindeki metres tipisin” gibi hoş olmayan söylemlerde bulundum. Biraz mutluluğunu görsem skimde olmaz ne yaşadığı ama bi de herif gidip gelip bunun hayatını sikiyo olunca, koruma iç güdüsüne geçiyorum.

Yarın gül, ve 2 kadın arkadaş daha gelecek ve onların hepsine bu “sevme sanatı” isimli kitaptan alacağım. Eşime de alacağım. Aslında onlara kitap almış olma bahanesiyle hanıma da biraz vizyon katmak istiyorum sevgisiyle alakalı. “Ben buyum” diye diye 1 milim taviz vermeden evliliği sürdürmeyi planlıyor sonsuza kadar. Neyse bi sonraki güncenin konusu olsun bireysel bık bıklarım.

Kestaneyi çizdirmeyeceğim bi ömre içicem yarın!

istanbul
hosting